31.05.10

Kiruvere looderanna avamineHarju maavanemal oli põhjust sel kuul juba teist korda Kõue valda tulla - seekord Kiigumäe-Kergumäe puhkekoha ehk Kiruvere looderanna avamisele. Rand asub diskreetsel kohal kalastusbaasi lähedal, sinna tuleb minna 200 viimast meetrit jalgsi.Korralik rand päästetehnikaga.Toomas ja Katti - tuleviku puhkuste disainijad.Rand ise - üks kaunimaid vaateid veehoidlale.Paunküla külaselts oli käinud välja pudeli koduveini, toolid Kiruvere viikingitoolid.Kiik.Krooni Klubi, kes ei soovinud eelmisel aastal Kõue turismikaardile jäädvustatud saada, on väljas sõduripäevade reklaamiplakatitega, Järva-Kõue piirisopis asuv Kauna talu tuleb huvilistel nüüd ise üles leida.

4 kommentaari:

Anonüümne ütles ...

Kas ja milline seos kogu looga on sellel ulmelisel Kittil ?

Juhan ütles ...

Jäi lihtsalt kaamera ette, analoogset punast 5.7 bigblocki müüb mu naabrimees.

Juhan ütles ...

tagasisidet veel:

Tere, Juhan!
Meil on heameel, et külastasid Kiigemäe puhkekoha avamis-sündmust ning veelgi suurem rõõm on sellest, et kajastad seda nii kaunilt ka oma blogis!
Aitäh!

Katti ja Toomas

Juhan ütles ...

Katti ja Toomas,

aitäh, et olete ühest vähestest, kes viitsisid tagasisidet mu kirjutatu üle anda. Tavaliselt kirjuta nagu tummadele, vaid analyticsist näeb (praegu ca. 1000 erinevat IPd kuus), kes lugemas käivad.