20.11.09

Nädalavahetuse luuletus

Esitab Sinijärv. Kui tahad luua õnnestunud luuletust, kirjuta jahist, hundist, karust, silla ületamisest, "musta lae" poeedist ja rammusast kõhutäiest!Keda luule ei koti, neile üks ülesvõte pea helikiirusel sõitvast masinast Äksi ringrajalt:Võibolla huvitab kedagi Ardu mehe arheoloogiline lugu?Olen hoidnud küünlaid vaka all, juba poolteist aastat vana lugu Kääpa kuusikust uue Tallinna-Tartu maantee trassil, see teekulg on mingi tolleaegne töövariant:

4 kommentaari:

Monika ütles ...

Kuidas säutsumist kommenteerida saab? Muidu kobiseks sinu viimase säutsu vastuseks, et testisin otsisõnana habajat ja harju elust tuli 5 vastet, olgugi, et neist 2 krimikroonikat. Aga ka suht põnev, näiteks on huvitav, et politsei tabas kaks varast teolt. Huvitav seetõttu, et muidu on kogu aeg jutt, et politsei nii kaugele maakohta ei jõuagi. Aga näe, nüüd miskid tüübid lausa teolt tabatud.

Juhan ütles ...

Tuleb säutsumiskonto luua, muidu ei pea ajaga sammu - kes seda nädala pärast enam teab, mida siin kommiti :)

Juhan ütles ...

Proovi Keila või Kose otsida - no ikka kosmiliselt rohkem vasteid!

Monika ütles ...

Tjah, ka nt Anija kohta tuleb kõvasti rohkem teateid. Proovisin otsida märksõna "Kõuet" Järva Teatajas, ka seal tuli vaid 1 vaste ja seda tänu 4x4 meestele. Ilmselt siis mõtlemiskoht :)